Ücretsiz Kargo

150Tl  ve üzeri alışverişlerinizde, Kuzey Kıbrıs'ın heryerine kargo ücretsizdir.  Ödemelerinizi EFT veya mail order ile alabiliriz. Bize  Facebook messenger'den ulaşmanız yeterli. 

 

Doğru Sütyeni Nasıl Seçebilirim?

Göğüsler, bir kadının dış görünüşünde önemli bir yer alır. İçinize doğru sütyen giyerseniz, dekoltenizin duruşu, kıyafetinizle bir bütün oluşturur. Güzel görünümlü göğüsler, kıyafetlerin üzerinizde daha şık ve daha çekici durmasını sağlar. Doğru sütyen ile daha zayıf görünebilirsiniz ve duruşunuz daha düzgün hale gelebiliyor. Peki, doğru sütyen nasıl seçebilirsiniz?  Body Beautiful'da size doğru ölçüde, doğru ürünü bulmanıza yardımcı olabiliriz. Sadece sırt ölçünüz değil, cup ölçünüz de göz önünde bulundurularak, size en uygun sütyeni sunabiliriz. Sütyenlerimizi, 75-110, A-E cup 'a kadar çeşitli model ve renklerde bulabilirsiniz.

 

Doğru sütyen Ölçüsü Nasıl alınır?

Göğüslerin düzgün bir şekle sahip olması için; göğüslerinizi tanımanız ve göğüslerinize göre bir sütyen modeli seçmeniz yeterli olmaz. Doğru sütyen bedeni bulmak da oldukça önemli olup, bedeninize küçük ya da büyük gelecek modellerle istediğiniz görünüşe sahip olmak mümkün olmayabilir.

Sütyen alırken yapılan en büyük hatalardan birisi, yalnızca 75-80 gibi değerleri göz önünde bulundurarak sütyen almaktır. Bu hata, özellikle geçmiş dönemlerde bazı markaların cup bedenine özel sütyen üretmemesiyle ortaya çıkan bir durumdur. Sonuçta ise; ortaya göğüslerinizi tam kavramayan ya da göğüslerinizin taştığı sütyenler ve istediğiniz şıklığa ulaşamadığınız kıyafetleriniz çıkar. Sütyen bedenleri belirlenirken, sırt genişliği ve cup ölçüsü dikkate alınmalıdır.

brasizecalculator.eu/

https://sutyen-bedeni.hesaplama.net/

 

Doğru ürünü Body Beautiful'da bulabilir miyim?

Korse gibi vücut şekillendirici kullanarak  vücudunuzu şekillendirebilirsiniz. Korse, vücudu toparlar, inceltir ve destekler, giyeceğiniz kıyafetle, daha hoş görünmenizi sağlar, dolaysıyla sizin de kendinizi muhteşem hissetmenize yardımcı olur! 

Korse gibi ürünlerimizin yanında, straplez, göğüs ve sırt dekoltesi olan kıyafetlere uygun, boyunda bağlamalı gibi kıyafetlerle giyilebilecek ürünlerimiz de mevcut. 

Ürünlerimi nasıl yıkamalıyım?

İpek, saten, dantel gibi narin ürünleri elde yıkamanızı öneririz. Eğer çamaşır makinenizin hassas kıyafetler için programı var ise, iç çamarşır filesi kullanarak makineye atabilirsiniz. Kot ve havlu gibi ürünlerle beraber yıkamayınız. Ürünlerinizi 30 derecede yıkayınız ve doğal havada,  düz bir şekilde kurumaya bırakınız.  Spor kıyafetlerini az miktar deterjan kullanarak,  30 derecede yıkayınız. Yumuşatıcı kullanmayınız. Kokudan endişeliyseniz, az miktar beyaz sirke kullanabilirsiniz. Kurutma makinesine koymayınız.

Ürünlerinizin, kullanılmamış olmak koşuluyla, ilk alınmış halinde, tüm etiket ve orijinal faturası/fişi  ile birlikte, eksiksiz bir sekilde gelmesi şartıyla kabulü yapılıp, 15 gün içerisinde değişimi yapılmaktadır.

İade ve Değişim

Hijyen açısından sakıncalı olması nedeniyle, korseler, alt iç giyim,  alt mayo ve bitevi mayo gibi ürünlerin değişimi yapılmamaktadır.

Konuyla ilgili göstermiş olduğunuz duyarlılığa teşekkür ederiz.